O NAS

Jesteśmy producentem wypełnienia papierowego typu plaster miodu, płyty papierowej w tej technologii, przekładek, palet, skrzynio-palet, kątowników tekturowych. Eksportujemy nasze produkty zarówno na rynki Europy Wschodniej jak i Europy Zachodniej. Posiadamy wewnętrzny system kontroli jakości i służymy pomocą przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z wykorzystaniem plastra miodu. Historia firmy sięga 1992 r, a od 2007 r., po zakupie nowoczesnych linii technologicznych do produkcji „plastra miodu”, płyt, kątowników etc. firma zaczęła istnieć w branży wypełnień i opakowań w tej technologii. Ciągły rozwój przedsiębiorstwa pozwala nam na zapewnienie klientom dogodnych rozwiązań w konkurencyjnych cenach.

Nasze produkty mają zastosowanie w opakowaniach sprzętu RTV i AGD, szkła, produktów spożywczych, mebli oraz w Logistyce. Bardzo duża wytrzymałość płyty pozwala na zabezpieczanie szerokiej gamy produktów, jako przekładki między paletowe, formatki wycięte pod kształt produktu, płyty wypełniające wolną przestrzeń w kartonie, jak i wolną przestrzeń na palecie, czy w całym pojeździe.

Wypełnienie typu plaster miodu, płyty papierowe oraz pozostałe nasze produkty pozwalają na rozwiązanie wielu problemów związanych z pakowaniem produktów. Skutecznie zabezpieczają przed zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi zachowując niską wagę. Dzięki temu producent minimalizuje negatywny wpływ na środowisko redukując zanieczyszczenie powietrza. Nie tylko niska waga jest atutem naszych produktów. Bardzo istotny jest fakt, iż stosujemy komponenty przyjazne naszemu otoczeniu, a samo opakowanie nadaje się do recyklingu.