Wypełnienie typu PLASTER MIODU, płyty papierowe, przekładki, wypełnienia, produkty na ich bazie oraz kątowniki i palety ekologiczne.

Jesteśmy producentem papierowego wypełnienia typu plaster miodu, płyty papierowej w tej technologii, przekładek, palet, skrzynio-palet, kątowników tekturowych. Dostarczamy nasze produkty na terenie całej Europy. Posiadamy wewnętrzny system kontroli jakości i służymy pomocą przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z wykorzystaniem plastra miodu. Historia firmy sięga 1992 r, a od 2007 r., po zakupie nowoczesnych linii technologicznych do produkcji „plastra miodu”, płyt, kątowników etc. firma zaczęła istnieć w branży wypełnień i opakowań w tej technologii. Ciągły rozwój przedsiębiorstwa pozwala nam na zapewnienie klientom dogodnych rozwiązań w konkurencyjnych cenach. Posiadamy dwie lokalizacje wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku, zapewniające wysokowydajną produkcję i minimalizujące wpływ na środowisko.

wypełnienie typu plaster miodu producent

O NAS

null

PŁYTY PAPIEROWE

Płyty typu plaster miodu

Nasze płyty oraz fillery papierowe wypełniają puste przestrzenie  nie tylko w kartonach , ale też w kontenerach. Produkujemy płyty o szerokości do 2,3 m oraz dowolnej długości. Płyty również docinamy pod pożądany wymiar, dzięki czemu powstają mniejsze wypełniacze pustych przestrzeni  (tzw. fillery).

null

PŁYTY PAPIEROWE

null

WYPEŁNIENIE TYPU PLASTER MIODU

Wypełnienie typu plaster miodu

Inaczej zwane jako papierowy rdzeń plaster miodu wykorzystywane najczęściej jest do produkcji drzwi oraz mebli.

Konstrukcja wypełnienia jest zainspirowana z natury. Charakteryzuje się ogromną wytrzymałością na nacisk przy niskim zużyciu samego budulca (w naszym wypadku papieru). Historia zastosowania tejże technologii sięga wielu lat wstecz, jednak zastosowanie papierowego wypełnienia plaster miodu na masową skalę ma miejsce od drugiej połowy XX wieku.

Produkty pochodne papierowej płyty oraz wypełnienia typu plaster miodu

null

Produkty sztancowane

kształtki pod zapotrzebowanie klienta

null

Narożniki z płyty papierowej

mogą być długości nawet do 5 metrów

null

Płyty samoprzylepne oraz klejone

Płyty samoprzylepne- służące jako zabezpieczenie przyklejane do folii strecz
Płyty klejone - służące jako zabezpieczenie w transporcie szkła

Wybrane realizacje